A tým Kuklendy Náš A tým dostal díky Zuzce Pavelkové, jedné z nejlepších hráček dvouhry žen v ČR,  pozvánku na turnaj družstev dospělých do italského města Mals. Jedná se o mezinárodní turnaj, kde startuje 14 týmů z Německa, Itálie, Švýcarska a my jsme doplnili startovní listinu jako jediný tým z ČR.

Bude to pěkná řežba, protože mezi startujícími týmy jsou i celky nejvyšší italské ligy, úroveň je vynikající. Dle toho jsme se pokusili sestavit 8 členné družstvo, které bude reprezentovat náš oddíl. Takže směr Itálie se již ve čtvrtek 1.6. vydáme ve složení: Kuba, Marek, Tom, Lukin, Karel, Nela a Haruno. Jako host, kterého jsme měli možnost pozvat, padla jasná volba na naši kamarádku a Markovu mixovou parťačku z bodovaných turnajů, Janču Nezvalovou.

Turnaj startuje v sobotu 3.6.2017 v 9:00 a první den jsou boje ve skupinách. Nedělní program je potom play off:  zápasy o medaile a o celkové pořadí. Na cestu vyrážíme již ve čtvrtek a jelikož se turnaj konná v krásné oblasti Italských dolomit, nenecháme si ujít možnost páteční horské tůry.

Držte nám palce, mákneme naplno, už se na to těšíme, dresy vyprané, rakety přepletené, huráá na ně! ;-) Fotky a report z turnaje dáme snad již během akce na fcb profil oddílu.