BZákladní časti ligových soutěží smíšených družstev jsou dohrány. Naše Béčko prošlo ukázkově celým městským přeborem - VI. ligou. Prohráli jsme jen s týmem FSpS Mu Brno C - který je jasným favoritem na postup do V. ligy. Lze vyzdvihnout výkony řady hráčů, díky poctivým tréninkům na kurtech září Haruno, Martin a další hráči, sehráváme se v deblech a celkově je herní projev mnohem lepší, než na úvod sezóny.  Díky umístění na druhé příčce ligy nás čeká důležité utkání baráže s předposledním týmem vyšší soutěže: TJ Chropyně C. Nejzazší termín utkání je 28.5.2017. Vítěz tohoto utkání má právo startu v V. lize v příští sezóně. Včas oznámíme termín utkání.

Áčko Kuklendy dohrálo základní část III. ligy vítězstvím 7:1 nad Chropyní B a pojistilo si tak třetí místo tabulky a postup do play off soutěže. Čekalo nás čtvrtfinále, soupeřem byl Sokol Hodonín. Vítěz dvojutkání jde do semifinále a poražený bude hrát o umístění. Bohužel jsme tahali za kratší konec, chyběl nám navíc nemocný Tom Míča. Hodonín přes nás zaslouženě přešel do semifinále po výsledcích 2:6 a 3:5. Pozitivem je start našeho nadějného juniora, 15 letého Ondry Smažila v obou utkáních play off. Rovněž vítězství Karla Pechy nad Jardou Fialou, za bouřlivé atmosféry na domácí palubovce bylo pěkným zážitkem. Letošní ročník ligy tak zakončíme utkáním o 5. místo, soupeřem nám bude tým Vranovic. Utkání proběhne 20.4.2017 od 19:00 u nás na Kuklendě. Srdečně zveme fanoušky na toto poslední utkání Áčka v letošní lize.