trénink dětí

Léto se blíží a na časté dotazy rodičů přinášíme informace k letním příměstským táborům, které proběhnou ve Sportcentru Kuklenská.

Srdečně zveme děti věku 7 - 15 let na některý ze tří letních příměstských táborů. Informace najdete na plakátu akce. Po přihlášení Vám zašleme formulář k vyplnění. Kapacita táborů je omezena, proto prosím neváhejte s přihlášením.

Tábory jsou pod vedením trenérů SK a děti čeká pestrý program v hale a i na výletech ven. Tak jako loni se podíváme na Soběšickou rozhlednu, zaběháme si lesem, navštívíme zabavní centrum, děti čeká páteční badmintonový turnaj o medaile a řada dalších aktivit.  Vhodné jak pro pokročilé hráče, tak pro děti, které se chtějí badminton naučit. Děti rozdělíme do skupinek dle pokročilosti. V ceně je zajištěn pitný režim, svačina i oběd, tréninkové míčky a cvičební pomůcky a i případné zapůjčení rakety.  Plakáty s informacemi k přihlášení naleznete v pravém panelu našich stránek.