A tým Kuklendy Liga se chýli ke svým posledním kolům a v akci bylo od posledního článku jak naše Béčko, tak naše Áčko.

Radost nám stále dělá Béčko v VI. lize, které vyhrálo poslední dva zápasy. Prvním byl výjezd do Kunovic. Lehké to nebylo, soupeř je doma silný a utkání se pro nás nevyvíjelo nejlépe. Vše se podařilo otočit a domů jsme si ze zatím jediného mimobrněnského výjezdu dovezli výhru 5:3. Odkaz na utkání je zde. Další výhrou byla odveta na Kuklendě se Spartakem. Výsledek 7:1, ale nic nevypadalo tak růžově, jako tento výsledek. Celkem 4 utkání skončila až výhrou ve třetím setu. Matchball odvracel náš debl Tom Farda s Ondrou Smažilem, aby následně svůj proměnil. Velká pochvala jde k Majkovi Vrtkovi, který ve svém prvním ligovém singlu (ač trochu remcal při nominaci na něj) nechal na kurtu veškeré síly a vydřel výhru nasazením i  záložních zdrojů ;-). Koncovku třetího setu ovládl 7 body v řadě a vyrovnaný třetí set překlopil bezchybnou šňůrou na svou stranu. Bez ztráty setu tyto utkání dali Martin a Haruno na mixu, stává se z nich kvalitní mixová dvojice. Body berou většinou i na singlech. Odkaz na utkání najdete zde.  Naše Áčko ve III. lize hrálo rovnež dvě lednová utkání. 

Čekaly nás týmy plné posil a ambicí postoupit nahorů a to Kometa B a tým Slatiny A. Obě  utkání  skončily výsledkem 2:6 v náš neprospěch. Plná palba našich soupeřu nám opět umožnila odehrát velmi kvalitní zápasy proti výborným hráčům, kde bylo potřeba držet celé utkání koncentraci, nedělat chyby. Obě ligová utkání jsme si užili na maximum. Nervy drásající byl první mužský debl proti Kometě, kde chtěl Kuba s Markem oplatit klukům z Vídně,  Darkovi a Hubertovi prohru na Zetoru. Zápas měl opět třísetový průběh, vzali jsme si po setu a jde se do třetího.  A tam samozřejmě do nastavení. Vypracovali jsme si 5 matchballů, soupeř jeden, který jsme i odvrátili. Ten náš pátý už tam ale padl, 26:24. Pro tyto chvíle máme rádi badminton, někdy se zadaří, někdy ne, každopádně hoďka takové dřiny s maximální koncentrací vlije endorfin do žil. S týmem Ládi Vorla, lídrem skupiny a nejsilnějším celkem ligy, bylo utkání výborným zápasovým tréninkem. Pochvala jde k Lukinovi Ostrému. Ten, ač má nelehké životní období, zvládl pomoci k vítězství v deblu mužů s Tomem Míčou a následně i v mixu s Nelou. Vývoj naší skupiny třetí ligy lze sledovat zde.  

Teď nás čekají další ligová utkání, nejzazší termín základní části je stanoven na 5.3.2017 a pak se rozběhnou nadstavbové části.  Včas zveřejníme pozvánku na utkání, nejaktuálnější info sledujte na našem facebookovém profilu.