BTurnaje dětí jsou naší radostí a těší nás velký zájem. 18.12.2016 jsme v naší domovské hale uspořádali turnaj pro děti, pokračování akce z podzimu, tentokrát pod názvem: Vánoční Junior Cup. Zájem byl opět velký a nechyběly děti z řady brněnských i mimobrněnských oddílů. Soutěžilo se opět v kategoriii 8 - 11 let a v kategorii 12 - 15 let. Hrálo se 7 kol švýcarským systémem, vyhlášení výsledků a předání cen proběhlo ve dvě odpoledne. Zvlášt byly vyhlášeny dívky a kluci.   Vše svižně uběhlo pod taktovkou 3 členů oddílu: Kuby Dobrovolného, Toma Míči, Marka Matuly. Děkujeme opět našim mladým hráčům za účast! Dle reakcí dětí i rodičů se turnaj líbil a to nás těší. Fotky vítězů a několik momentek z turnaje jsme zveřejnili v naší galérii. Těšíme se na viděnou v pokračování turnaje, které proběhne v únoru 2017