B26.11.2016 jsme v naší domovské hale uspořádali turnaj pro děti: Podzimní Junior Cup. Zájem byl velký, kapacita turnaje byla dosažena již týden po zveřejnění termínu akce. Zahrát si přišly děti z řady brněnských i mimobrněnských oddílů. Nechtěli jsme navyšovat počet startujících, takže jsme vše již dlouho před turnajem uzavřeli na čísle 24 dětí v kategorii 8 - 11 let a 16 dětí v kategorii 12 - 15 let. Náš cíl se podařilo splnit: děti si turnaj užily, rodiče nemuseli sedět v hale celý den a u kávy na recepci sledovali přes prosklený výhled zápolení svých miláčků, vyhlášení výsledků a předání cen proběhlo o půl 3 odpoledne. Děti absolvovali 6 kol turnaje švýcarským systémem. Vše svižně uběhlo pod taktovkou 4 členů oddílu: Kuby, Toma Míči, Marka a Michaela Vrtka. Děkujeme našim mladým hráčům za účast! Fotky vítězů a několik momentek z turnaje jsme zveřejnili v naší galérii. Těšíme se na viděnou v pokračování turnaje, které proběhne v neděli 18.12.2016, zase na Kuklendě. ;-)