foto (61)Hlavní tréninkové dny oddílu jsou pondělí, úterý, čtvrtek. Lokality našich tréninků jsou dvě. Jednak tělocvična na ZŠ Janouškova v Černých polích a Sportcentrum Kuklenská v Židenicích. Lokalitou v Černých Polích jsme vyšli vstříc především dětem, které preferovali tuto tělocvičnu skrz blízkost bydliště. Na Janouškové budou probíhat výhradně bloky tréninků pro mládež pod vedením Tomazse Mendreka, s asistencí Nely Ondráčkové či dalších trenérů Kuklendy a to v úterý a čtvrtek.

Na Kuklenské se trénuje v pondělí. První blok je určen pro juniory (18 - 19:30) a následní hlavní blok  pro dospělé (19 - 21). Pondělí bude celé pod dozorem Tomasze Mendreka, za pomoci trénéra z našeho týmu. Dalším tréninkovým dnem na Kuklenské je čtvrtek. Vše začíná v 17:00 blokem pro Juniory (17 - 18) následují mládežníci, dorostenci a nadějní junioři (18 - 19:30) a večerní blok pro dospělé (19 - 21). Čtvrtek je pod vedením trenéra Marka Matuly a s pomocí dalších trenérů (Jakub Dobrovolný, Tomáš Míča, Lukáš Ostrý a další).

foto (55)

Náš trenérský tým rád vyjde vstříc žádostem rodičů o individuální tréninky juniorů v odpoledních hodinách. Vše společně probereme po startu sezóny v září 2016. Konkurence v našem sportu je velká a prosadit se, držet krok s hráči z dalších oddílů vyžaduje vyšší frekvenci tréninků. S tímto počítáme a rádi pomůžeme s individuální přípravou juniorů, která výborně doplňuje společné oddílové tréninky.

foto (38)