liga startSezóna 2016-2017 nám klepe na dveře. Náš sportovní klub má přihlášeny do soutěží dvě družstva: SK Kuklenská A a SK Kuklenská B. Naše Béčko začne v 6. lize a naše Áčko naskočí do 3. ligy. 

První zápas hraje Béčko a to s týmem FSpS MU Brno C na hřišti soupeře. Naše Áčko čeká první zápas doma na Kuklendě proti týmu Premiéry B.  Pro někoho to bude první zkušenost na kurtech v ligových soutěžích, ale řada hráčů má již dostatek zkušeností se soutěžemi dospělých. V rámci JM kraje je díky obrovské konkurenci a velkému množství týmu výborná možnost konfrontace badmintonového umu právě v rámci ligových utkání. JM kraj je tímto specifický, v některých krajích nejsou schopni naplnit ani druhou ligu, zde to vypadá výhledově na 7. ligu či nějaký systém více skupin ve vyšších ligách, aby se pokryl zájem o týmové soutěže. 
Hlavním cílem pro letošní sezónu je hlavně kvalitně trénovat, pomáhat našim mladým hráčům se zlepšovat a tréninkem získáné zkušenosti nechat na kurtech v zápasech. Jak se v prvních sezónách týmům bude dařit v lize se brzy dozvíme.  Veškeré výsledky budeme publikovat zde na webu oddílu, novinky a fotky budou i na fcb profilu klubu.